GTST-ers in Baantjer

Hieronder een lijstje van (ex)GTST-ers die te zien waren in de TV serie Baantjer:

(Op achternaam gesorteerd. De rol in GTST staat als laatste vermeld)
Adriaan Adriaanse - Hoerenbezoeker (1996) Arie Koetsier
René van Asten - Frits Romijn (1995) Rechter
René van Asten - Hans Holstege (2000) Rechter
Barry Atsma - Jelle van Delft (1999) Philip Harixma
Barry Atsma - Vincent (2002) Philip Harixma
Ed Bauer - Walter Metselaar (1997) Charles de Koning
Lidewij Benus - Jacqueline de Groot (1996) Zuster Vincenza
Alexander van Bergen - Goudsmid (1996) Henk Schonewille
Marnie Blok - Borowsky (1998) Jozette Calland
Marnie Blok - Jozette Calland (2000) Jozette Calland
Casper van Bohemen - Guus Voskuil (2003) Frits/Hans van Houten
Filip Bolluyt - Paul Ottevanger (1996) Lex Zandstra
Bartho Braat - Frank Stalknecht (1997) Jef Alberts
Thomas de Bres - Tim Heukels (1996) Guus van Manen
Joke Bruijs - Bianca van het Oever (2003) Maria de Jong
Hajo Bruijns - Gerard Bouwmeester (1996) Inspecteur van der Velden
Hajo Bruijns - Joop Groen (2001) Inspecteur van der Velden
Reinout Bussemaker - Peter Conrad (1997) Steef van Woerkom
Reinout Bussemaker - Joop Wielenga (2002) Steef van Woerkom
Hans Cornellissen - Ludo Petter (1999) André Nieuwenhuys
Vincent Croiset - Jeroen Tazelaar (1997) Bob Landschot
Guus Dam - Daan Tollenaar (1997) Matijs van Slooten
Diana Dobbelman - Ria Piers (1995) Hennie Bolmans
Diana Dobbelman - Rietje (2004) Hennie Bolmans
Bert van den Dool - Ron van Veen (1998) Gerard Dendermonde
Rick Engelkes - Henri Wientjes (1995) Simon Dekker
Rick Engelkes - Quinten Wagenaar (2002) Simon Dekker
Marcel Faber - Kranenburg (1995) David Thornton
Tygo Gernandt - Rijk van Laak (1999) Carl
Wilbert Gieske - Rob Maartens (2000) Robert Alberts
Aukje van Ginniken - Saskia Kuipers (2004) Charlie Fischer
Paul Groot - Wouter Bossong (1997) Stan Nijholt
Paul Groot - Rolf Wagenaar (2003) Stan Nijholt
Jules Hamel - Jan-Willem van der Molen (1996) Maximiliaan Sanders
Jules Hamel - Frank van der Meulen (2001) Maximiliaan Sanders
Saskia van der Heide - Kitty Enclaer (1995) Simone
Kenneth Herdigein - Siep Wijers (1998) Stanley Mauricius
Kenneth Herdigein - André Vreugdenhil (1999) Stanley Mauricius
Isa Hoes - Jeannette de Wind (1996) Myriam van der Pol
Isa Hoes - Jannie Slok (1997) Myriam van der Pol
Jannie Houweling - Mevrouw de Jager (1995) Alice/Lisette de Boer & Inge Berkhout
Frederique Huydts - Hannie Biesseling (1997) Annette van Thijn & Rebecca Duvalier
Frederique Huydts - Yvonne Bloem (2003) Annette van Thijn & Rebecca Duvalier

Wordt vervolgd

© GTSTistop 2011

GTST-ers in Dancing With the Stars

Hieronder een lijstje van (ex)GTST-ers die te zien waren in het programma Dancing With The Stars.

Seizoen 1:
Koert-Jan de Bruijn (werd 5e)
Inge Ipenburg (werd 6e)

Special oudejaarsavond 2005:
Lieke van Lexmond (werd 3de)
Bas Muijs (werd 6e)

Seizoen 2:
Winston Post (werd 2de)
Lieke van Lexmond (werd 5de)

Special 2de kerstdag en oudejaarsavond 2006:
Wilbert Gieske (werd 5de)

Seizoen 3:
Christophe Haddad (werd 2de)
Nikkie Plessen (werd 3de)
Aukje van Ginniken (werd 7de)

Seizoen 4:
Lieke van Lexmond (presentratrice)
Gigi Ravelli (werd 8ste)
Emiel Sandtke (werd 9de)

GTST-ers in Goudkust

Hieronder een lijstje van (ex)GTST-ers die in Goudkust hebben gespeeld. (Benieuwd wie zij hebben gespeeld in GTST en wanneer? nl.wikipedia.org)

1996:
Ferdinand Biesheuvel
Hans Cornelissen
Roemer Daalderop
Lucas Dietens
Harold Dückers
Rein Edzard
Roger Goudsmit
Inger van Heijst
Ad Hoeymans
Jannie Houweling
Adriënne Kleiweg
Stan Limburg
Valentijn Ouwens
Truus te Stelle
Bob van Tol
Gepke Witteveen
Edgar Wurfbain

1997:
Alexander van Bergen
Ferdinand Biesheuvel
Corine Boon
Hans Cornelissen
Lucas Dietens
Harold Dückers
Rein Edzard
Roger Goudsmit
Inger van Heijst
Ad Hoeymans
Jannie Houweling
Adriënne Kleiweg
Betje Koolhaas
Lex Passchier
Truus te Stelle
Wim Serlie
Bob van Tol
Gepke Witteveen
Edgar Wurfbain

1998:
Filip Bolluyt
Corine Boon
Harold Drückers
Ezra van Groningen
Adriënne Kleiweg
Betje Koolhaas
Lieke van Lexmond
Peter Post
Gepke Witteveen
Edgar Wurfbain

1999:
Filip Bolluyt
Corine Boon
Harold Drückers
Ezra van Groningen
Adriënne Kleiweg
Betje Koolhaas
Lieke van Lexmond
Gepke Witteveen
Edgar Wurfbain

2000:
Filip Bolluyt
Corine Boon
Gerda Cronie
Ezra van Groningen
Adriënne Kleiweg
Betje Koolhaas
Lieke van Lexmond
John Serkei
Gepke Witteveen

2001:
Filip Bolluyt
Koert-Jan de Bruijn
Arnost Kraus
Lieke van Lexmond
Joris Putman
John Serkei
Gepke Witteveen

Onbekend:
Antoinette van Belle
Hans van Hechten
Norbert Kaart

GTST-ers in Onderweg Naar Morgen

Hieronder een lijst van (ex)GTST-ers die ook in Onderweg Naar Morgen hebben gespeeld.

1994:
Peter de Gelder
Pim Vosmaer
René Retèl
Yvonne Valkenburg
Herman Boerman
Marjolein Keuning
Job Redelaar

1995:
Peter de Gelder
Pim Vosmaer
Joep Sertons
Yvonne Valkenburg
Hermen Boerman
Marjolein Keuning
Job Redelaar

1996:
Pim Vosmaer
Joep Sertons
Corinne van Egeraat
Yvonne Valkenburg
Herman Boerman
Marjolein Keuning
Job Redelaar

1997:
Tamara Brinkman
Pim Vosmaer
Joep Sertons
Corinne van Egeraat
Herman Boerman
Job Redelaar
Tim Immers
Casper van Bohemen

1998:
Tamara Brinkman
Joep Sertons
Nikkie Plessen
Herman Boerman
Tim Immers

1999:
Tamara Brinkman
Herman Boerman
Tim Immers
Seth Kamphuijs

2000:
Tamara Brinkman
Saskia van der Heide
Herman Boerman
Chris Jolles
Sebastiaan Labrie
Tim Immers
Seth Kamphuijs

2001:
Tamara Brinkman
Dennis Overeem
Tim Zweije
Chris Jolles
Sebastiaan Labrie
Job Redelaar
Tim Immers
Filip Bolluyt

2002:
Guusje Nederhorst
Dennis Overeem
Tim Zweije
Chris Jolles
Sebastiaan Labrie
Filip Bolluyt

2003:
Tamara Brinkman
Dennis Overeem
Bea Meulman
Nikkie Plessen
Chris Jolles

2004:
Katarina Justice
Dennis Overeem
Bea Meulman
Nikkie Plessen
Tanja Jess

2005:
Katarina Justice
Chris Tates
Nikkie Plessen
Tanja Jess
Antonie Kamerling
Sabine Koning

2006:
Katarina Justice
Anita Donk
John Serkei
Jan Kooijman

2007:
Katarina Justice
Sjoerd Dragtsma
John Serkei

2008:
Katarina Justice
Arnost Kraus
Juliëtte van Ardenne

2009:
Katarina Justice
Arnost Kraus
Mick de Lint
Alderina da Silva

2010:
Katarina Justice
Mick de Lint
Arnost Kraus
Aldevina da Silva

GTST-ers in Wat Vindt Nederland?

Hieronder een overzicht van alle GTST-ers die te gast zijn geweest in Wat Vindt Nederland?

Seizoen 1:
Rene van Kooten (19 september 2009)
Rick Engelkes (3 oktober 2009)
Lieke van Lexmond (31 oktober 2009)

Seizoen 2:
Isa Hoes (6 maart 2010)
Ruben Lursen (6 maart 2010)

Seizoen 3:
Gigi Ravelli (27 november 2010)
Mark van Eeuwen (27 november 2010)
Inge Schrama (27 november 2010)
Nikkie Plessen (4 december 2010)
Jan Kooijman (11 december 2010)

GTST-ers in Gooische Frieten

Vanaf het TV seizoen '10-'11 is Gooische Frieten elke week te zien op RTLXL. Er zijn ook al een aantal GTST-acteurs in langs gekomen. Hier een overzichtje:

 Acteur/Actrice Aflevering(en)   Rol in GTST
 Cynthia Abma  1-17  Bianca Bouwhuis (S21-heden) 
 Sebastiaan Labrie  5, 17  Ray Groenoord (S13-S16)
 Tamara Brinkman  7, 17  Charlie Fischer (S20)
 Ferry Doedens  11, 17  Lucas Sanders (S19-heden)
 Gigi Ravelli  14, 17  Lorena Gonzalez (S17-heden)

GTST-ers in Ik hou van Holland

Hieronder zie je een overzicht van (ex)GTST-ers die in Ik hou van Holland hebben meegedaan:

Seizoen 1:
Koert-Jan de Bruijn (15 maart 2008)
Katja Schuurman (22 maart 2008)
Victoria Koblenko (12 april 2008)

Seizoen 2:
Willeke Alberti (22 november 2008)
Gigi Ravelli (22 november 2008)
Wilbert Gieske (29 november 2008)
Chris Tates (6 december 2008)
Nikkie Plessen (13 december 2008)

Seizoen 3:
Marly van der Velden (7 maart 2009)
Cystine Carreon (21 maart 2009)
Christophe Haddad (4 april 2009)
Johnny de Mol (18 april 2009)

Seizoen 4:
Teun Kuilboer (24 oktober 2009)
Tanja Jess (24 oktober 2009)
Jan Kooijman (14 november 2009)
Jessica Mendels (21 november 2009)
Emiel Sandtke (5 december 2009)

Seizoen 5:
Cas Jansen (13 maart 2010)
Ferry Doedens (17 april 2010)
Ruud Feltkamp (17 april 2010)
Inge Schrama (24 april 2010)

Seizoen 6:
Inge Ipenburg (2 oktober 2010)
Joep Sertons (2 oktober 2010)
Charlotte Besijn (9 oktober 2010)
William Spaaij (6 november 2010)
Nikkie Plessen (20 november 2010)
Sebastiaan Labrie (27 november 2010)
Jan Kooijman (31 december 2010)

Seizoen 7:
Mark van Eeuwen (16 april 2011)

Seizoen 8:
Tygo Gernandt (24 september 2011)
Barry Atsma (22 oktober 2011)
Liza Sips (29 oktober 2011)
Chris Tates (29 oktober 2011)
Gigi Ravelli (5 november 2011)
Johnny de Mol (19 november 2011)

Seizoen 9:
Waldemar Torenstra (3 maart 2012)
Guido Spek (3 maart 2012)
Robin Martens (17 maart 2012)

© GTSTistop, 2010

5665697